Powiatowa Gimnazjada

 

W dniu 25. X.2010r. na hali sportowej w Szczurowej zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Publiczne Gimnazjum w Szczurowej.

 

 

W turnieju wzięło udział sześć drużyn dziewcząt, które zostały podzielone na dwie grupy:

 

GRUPA A

1.        Jadowniki

2.        Brzesko

3.        Szczurowa

GRUPA  B

1.        Wola Dębiska

2.        Łysa Góra

3.        Zaborów

Wyniki poszczególnych meczy:

GRUPA A

Brzesko – Jadowniki  0 : 1

Jadowniki – Szczurowa 0 : 0

Brzesko – Szczurowa  0 :3

GRUPA B

Łysa Góra – Wola Dębińska  1 : 0

Wola Dębiska – Zaborów 0 : 0

Łysa Góra – Zaborów 0 : 0

Ćwierć finały dziewcząt

Jadowniki – Łysa Góra 0 : 1

Szczurowa – Zaborów 1 : 0

Mecz o III miejsce

Jadowniki – Zaborów 2 : 0

Mecz o I miejsce

Szczurowa – Łysa Góra 0 : 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

I miejsce – ŁYSA GÓRA

II miejsce – SZCZUROWA

III miejsce – JADOWNIKI

IV miejsce – ZABORÓW

 

 

Wśród chłopców udział  wzięło cztery drużyny: Brzesko, Szczurowa,  Wola Dębińska, Jadowniki.  Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

Wyniki poszczególnych meczy:

Wola Dębińska – Brzesko 2 : 0

Szczurowa – Jadowniki 1 : 1

Wola Dębińska – Jadowniki 0 : 0

Brzesko – Szczurowa 0 : 1

Wola Dębińska – Szczurowa 0 : 0

Brzesko – Jadowniki  2 : 0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

I miejsce – WOLA DĘBIŃSKA

II miejsce – SZCZUROWA

III miejsce – BRZESKO

IV miejsce – JADOWNIKI

 

SKŁADY ZWYCIĘSKICH DRUŻYN DZIEWCZĄT:

ŁYSA GÓRA: Gaweł Ewelina, Gaweł Anna, Baca Justyna, Ołowa Angelika, Mietła Klaudia, Franczyk Justyna,

                          Mytnik Karolina, Marek Karolina

SZCZUROWA: Woda Aneta, Pudełko Jadwiga, Wróbel Aleksandra, Wrzępska Sara, Książek Karolina, Oleksy Patrycja, Skalska Ewelina, Majka Małgorzata, Kargól Klaudia, Suder Weronika, Florek Amanta, Kapusta Agnieszka, Żurek Monika, Budek Mariola, Woda Ewelina, Skrzyńska Agnieszka

JADOWNIKI: Biernat Beata, Wodniak Weronika, Bucharska Sylwia, Stolecka Małgorzata, Ruszaj Gabriela, Makówka Magdalena, Pazura Klaudia, Pyrek Wiktoria, Pytel Kornelia, Kandela Aleksandra, Caban Anna, Rzuciło Klaudia, Śmietana Justyna

SKŁADY ZWYCIĘSKICH DRUŻYN CHŁOPCÓW:

WOLA DĘBIŃSKA: Kolawa Rafał, Płaneta Łukasz, Robak Łukasz, Myszka Jakub, Mizera Krzysztof, Ryba Miłosz, Sowa Paweł, Poczwara Dawid, Kubiak Jakub

SZCZUROWA: Caban Dariusz, Cieśla Damian, Mordarski Dominik, Kolarz Konrad, Solak Adrian, Klich Jarosław, Stózik Michał, Fela Jakub, Gofrom Dawid, Grzesik Mateusz, Hanek Bartłomiej, Król Sebastian, Rzeźnik Tomasz, Skalski Sławomir.

 

Nagrody zwycięskim drużynom w postaci pucharów i dyplomów wręczył Dyrektor Publicznego Gimnazjum  w Szczurowej pan Marek Antosz,  a zarazem Przedstawiciel Zarządu Powiatu Brzeskiego.